Megoldott

Villanyoszlop ajtaja leesett

Kérem, rögzítsék az ajtót.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Könyves Kálmán krt. 76

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő közvilágítás & okoszebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít hetek óta.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Székely
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Puskin utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kiégett égő Rákóczi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére