Válaszra vár

"kerékpárút" tábla hiányzik

A jelzett helyen a burkolati jelek kerékpárút kialakítását mutatják, melyet azonban a környéken egyik végén sem jelez tábla.
Kérem a táblák szíves pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Újpalotai út 20-22

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére