Válaszra vár

Teherautónyi új szemét az erdő szélén

FRISSÍTÉS 2022.08.23.
II. Kerület Önkormányzata válasza:
A jelzett terület a Magyar állam tulajdona, amelynek a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság a kezelője.

---

A volt Béke Gyermekotthon felé bekötőút melletti vízmosásba rendszeresen hoznak szemetet. Most egy teherautónyi új, lomtalanításból származó szemét került az árokba.
Kérem intézkedjenek a szemét eltűntetéséről és valami hosszútávú megoldásról (sorompó, vagy sűrű sövény), hogy ne ide hordja a sok szemetét a sok szemét.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kuruclesi út 20e

Hozzászólások

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    és csak gyűlik...
  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés leírását "A volt Béke Gyermekotthon felé bekötőút melletti vízmosásba rendszeresen hoznak szemetet. Most egy teherautónyi új, lomtalanításból származó szemét került az árokba. Kérem intézkedjenek a szemét eltűntetéséről és valami hosszútávú megoldásról (sorompó, vagy sűrű sövény), hogy ne ide hordja a sok szemetét a sok ...

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett terület a Magyar állam tulajdona, amelynek a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság a kezelője.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Illegális szemétlerakó az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kuruclesi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Drótkerítés maradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bomló, penészes pódium

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére