Megoldott

Lomtalanítás - foglaló tábla

Anonim Járókelő

A Vöröstorony utca 26-nál lomtalanítás kapcsán egy tábla van rögzítve a villanyoszlophoz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vöröstorony u. 26

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Városrendészet már eltávolította a jelzett táblát.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kutyaszemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört, korhadt ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gazos utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ábrányi Emil utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére