Válaszra vár

benőtt kerékpárút

Anonim Járókelő

Bp. 16. kerület és 17. kerület határán egyes helyek a benőtt növényzet miatt nem fér el két kerékpáros a kerékpárúton. (Valószínűleg egyik kerület sem sajátjának értelmezve a kaszálással nem jutott el eddig.)
Pontos helyszín a Rákosligeti határút menti kerékpárút, az Egis gyártelepeivel szemben, kb. a Lokátor út és a Kertvárosi komposztálóhoz vezető névtelen dűlőút között.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bökényföldi út 116

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Rétifarkas u. 2, 1172 Hungary (47.49528566, 19.22932310, 16)"-ról "Budapest, Bökényföldi út 116, 1165 Magyarország (47.49540164, 19.22834678, 16)"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez valójában a Bökényföldi út, ami már 16. kerület.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tolnay Károly utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hársfa utcai játszótér kapuja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Batthyány Ilona utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére