Megoldásra vár

Nem működő mozgólépcső

Kérem, javítsák meg a képen látható mozgólépcsőt! Az 1-es villamos megállójában, a Kelenföldi pályaudvar irányába menő oldalon van.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont M

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0042101-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107520

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A bejelentés az illetékes BKV Zrt. részére továbbítottuk.

    Tájékoztatásuk szerint Társaságuk a
    ...
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Perontető beázása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére