Megoldott

Hibás út

A Duna utcában töredezett, hibás az út.
Kérem, javítsák ki. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Duna u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Nagyon szépen köszönöm a példás gyorsaságot is!
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Előre is nagyon szépen köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A javítást megrendeljük!

    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:
    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület
    Önkormányzatának
    VÁROSFEJLESZTÉSI ÉS -ÜZEMELTETÉSI IRODA
    1221 Budap
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Út szint különbség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Áron utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Kapisztrán utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú Leányka utca 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére