Megerősítésre vár

Megtelt szemetes

FRISSÍTÉS: 2022.10.13.

Az Önkormányzat válasza:
https://jarokelo.hu/citizen/reports/view?id=110295

---

A Vasutastelep utcai villamos megálló mellett a bezárt pizzéria közelében már napok óta megtelt a szemetes, az emberek a földre dobják a hulladékot.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalota

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vasutastelep utcai villamos megálló mellett a bezárt pizzéria közelében már napok óta megtelt a szemetes, az emberek a földre dobják a hulladékot."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.10.13. Az Önkormányzat válasza: https://jarokelo.hu/citizen/reports/view?id=110295 --- A Vasutastelep utcai villamos megálló mellett a bezárt pizzéria k...

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Pintér Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Ferenc
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Apolló utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt, undorító, ‘szemetes’

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Gazdálkodó út (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére