Megoldott

Elhagyott jármű

A képen látható autó több hónapja foglalja a helyet, nem mozdul, rozsdás már mindenhol.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nyár u. 122

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték az autót
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !
    A Rendészeti Osztály járőrei a Budapest, IV. kerület közigazgatási határain belül folyamatosan ellenőrzik a hatósági jelzés nélküli és az érvényes műszaki engedéllyel nem rendelk
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére