Megoldott

buszmegálló javítása

Anonim Járókelő

Már több mint egy hónapja (június 29-én) a csepeli Csikó sétány buszmegállónál (159-es busz) egy autó felrohant a buszmegállóba és megrongálódott a megálló, kitört az üveg. Azóta nincs megjavítva, az üvegszilánkok még mindig az úttesten vannak. Közeledik az őszi időjárás, amikor is jó lenne, ha már be tudná tölteni funkcióját a megálló és védelmet adna a várakozó utasoknak. Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 103

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre mentem tegnap :D
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Pad újrafestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Turul utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére