Megoldott

Nézz fel! Átkelés közben ne telefonozz!

Kérem a címben látható feliratot fessék fel! Táncsis Mihály utcai zebránál van!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Görgey Artúr tér 6

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami festékkel csak összejött :) Köszi
  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az hatékonyabb :D
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem, ne fessék fel! Nagyon rossz üzenete van. A legvédtelenebb közlekedőkre mutogató, áldozathibáztató rossz gyakorlat. Vagy ha igen, akkor az úttestre is írják ki, hogy légyszi ne telefonozz vezetés...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett burkolatú sorompó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Weiss Manfréd út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zebra prizmák megsemmisültek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére