Válaszra vár

Járda hiánya

Anonim Járókelő

Az új társasház építésekor a járdát feltörték, most új kapubeálló készült a járda (helyére),
nem sík felülettel. Gyalogosközlekedésre alkalmatlan.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Vasútőr u. 32

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kockaköves járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lemberg utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: McDonald's
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére