Megoldott

Kidőlt fa a Hárs-hegyi futókörön

Kérem a Hárs-hegyi futókörön a megjelelölt helyen (Szépjuhásznétől balra indulva kb 500m-re a kidőlt fát az ösvényről eltávolítani.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
GXJ2+V7 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm, futok is megnézni :)
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett problémát elhárítottuk.

    [cid:image001.png@01D8B886.55641360]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.

    honlap: www.parkerdo.hu

    2025 Visegrád, Mátyás király ut
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Orion utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ápolatlan zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére