Megoldott

Gazos koszos busz megálló

Anonim Járókelő

Busz megalló járda résznél a leszálló helyen nő a gaz.
A váró szemetes,koszos,gazos.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bornemissza tér

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fényképes visszajelzést! A gaztalanítás megtörtént, a földkupac remélhetőleg a soron következő takarításkor eltűnik :) Megelőlegeztem a "megoldott"-at
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép napot!
    Van hogy igen látszólag voltak a bejelentett helyszinen megoldani a " hibát" sajnos hagytak némi kérdö jelet a megoldással????????????????
    Meddig is tart a kijelölt váró takarítása? És mi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép napot!
    Van hogy igen látszólag voltak a bejelentett helyszinen megoldani a " hibát"????
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemaradt fotók
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Szemét"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére