Megoldásra vár

Közterületen hagyott gazdátlan jármű

Újpesten, Budapest IV kerületében, a Klauzál utca 10. szám előtt, egy már korábban bejelentett, de továbbra is itt várakozó gazdátlan jármű mellé egy újabb roncsautót hoztak. A nemrégen idehozott járműnek szintén lejárt a műszaki engedélye, láthatóan senki sem használja. Úgy tűnik, hogy valaki vagy valakik autótemetőnek nézik ezt az utcarészt. Most már két roncsautó foglalja a parkoló helyeket, ill. rondítja az utcaképet.
Az autó adatai: fehér színű Ford Transit Connect.

Kérnénk segítségüket az autó eltávolításában!
Köszönettel,
a helyi lakók és dolgozók

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Klauzál u. 10

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett gépjármű már szerepel a Rendészeti Osztály nyilvántartásában. Az eljárás kezdeményezése megtörtént.
    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére