Megoldásra vár

parkolás

Ervenyes hatosagi jelzessel nem rendelkezo , elhagyott gepjarmu !
Parkolo szabad helyeit foglalja , az amugy is nehezkes parkolasi teruleten ,valamint borzaszto lesujto latvanyt is nyujt a benne levo dolgokkal es kornyezeteben levo szemettel, valamint a meterekkel odebb levo zoldsegesben levo illegalis italozas kovetkezteben ide jarnak az auto kore uriteni ...

Kerem valamit lepjenek ez ugyben !

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Laborfalvi Róza u. 5

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    en ugyfelkapun keresztul nemtudtam a rendszamtablara semmilyen infot lekerni igyanis nem letezo, gondolom forgalombol kivont jarmu, de ezt Onok is lathatjak, csupan azert lehet rajta h ne essen bele...
  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !
    A Rendészeti Osztály járőrei a Budapest, IV. kerület közigazgatási határain belül folyamatosan ellenőrzik a hatósági jelzés nélküli és az érvényes műszaki engedéllyel nem rendelk
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Csányi László utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére