Megoldott

Elhagyott jármű

Elhagyott jármű

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 19

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A közterület-felügyelők megtekintették a helyszínt, de a bejelentésben szereplő gépjármű már nem parkolt a közterületen.
    Ti...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedésre alkalmatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    2 éve lejárt műszaki, nincs biztosítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére