Válaszra vár

Hulladék

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes! Kérem a hulladek elszállítását, ha alépítmény van alatta akkor annak fedését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Puli stny. 15

Hozzászólások

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00107169" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4129894] azonosítószám...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "DIGI"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3982/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk nem üzemeltet közműveket, ezért nem rendelke
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott szellőztető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Matróz utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére