Megoldott

Hiányzó Budapest logo

NAY 301: az ablak fölött a középső Budapest Logó hiányzik. Kérem a matrica pótlását. Munkájukat köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kassai u. 13

Hozzászólások

  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam és tényleg pótolták de az új logóval
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0041123-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00107164

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet az érintett Szolgáltatónak, az ArrivaBus Kft.-nek továb...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zoltán!
    Ha az illetékes nem válaszol 40 napon belül, a bejelentést automatikusan továbbítjuk. Ennek a naplózása fejlesztés alatt van. Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Miki
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Letelt az 1 hónap :)
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bánya utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 903

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére