Válaszra vár

Egyirányú zsákutca?

21.ker. Horgász u egy 200m hosszú zsákutca. Miután aszfalt burkolatot kapott tábla erdővel látták el majd a felét egyirányúsították belülről kifelé.
Az utca csak egy oldal utcából megközelíthető 2km kerülővel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Horgony u. 24

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Farkas Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lámpa helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére