Megoldott

Szétlopott kerékpárroncs

Tisztelt Illetékes!

Hónapok óta (ha nem régebb óta) rohad egy kerékpárroncs a Városháza park MOL Bubi állomásánál. Az elmúlt időben minden mozdítható részét elvitték, már csak a váz maradt. Elég csúnya látvány a város közepén. Kérem, szíveskedjenek a roncsot levágni és elszállítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, 0517-Városháza Park

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Elhagyott jármű"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Bárki is volt, köszönöm! :)
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elfordult jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kerékpártámasz rendbehozatala

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működő pumpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Demeter Márton
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére