Megoldott

HIányzó vasúti átjáró tábla (Andráskereszt)

Kérem az ill. értesítését a hiányzó tábla kihelyezése céljából.
A kereszteződésben nagy a vasúti áruforgalom, ill. a gépjármű forgalom is jelentős a környező cégekhez. Andráskereszt a sin egyik oldalán hiányzik.
Az elsőbbség tábla elhelyezése/áthelyezése, elforgatása is indokolt lehet.
Intézkedést megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát u. 45

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    MÁV pótolta a hiányzó táblát. Megoldva, köszi.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő

    Hivatkozással a 107102 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a „Vasúti átjáró kezdete” tábla kihelyezése és üzemeltetése a vasúti pálya fenntartójának feladata és hatásköre.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtec
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vasúti forgalmi tábla a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vasúti átjáró

    Beküldés ideje:
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Hunyadi János utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére