Válaszra vár

Rossz állapotú járdák

Anonim Járókelő

Egyszerűen rossz állapotúak a járdák a 23. kerületben.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Láng Endre u. 43

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Székely Elek út (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres rozsdás oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére