Válaszra vár

elhagyott jármű

Anonim Járókelő

régóta nem mozduló, elhagyott jármű

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Gyökér u. 5

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szürke Mazda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. Kerületi Rendőrkapitányság
    Napkelet utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére