Megoldott

Hiányos fedlap

A képen látható fedlapot ki kéne cserélni/javítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 87-89

Hozzászólások

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban megtörtént.
  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére