Megoldatlan

Elhagyott gépjármű

Anonim Járókelő

A XVI.kerület Iglói utca 3 szám előtt már nagyon régóta ott áll egy autó!Több illetékes személyt, megkeresett az ott lakó idős bácsi,de mindenki elhajtotta a fe..be!nem tudom mit lehetne tenni,de a bácsi aki ott lakik kicsit fél,mert az autó miatt mindenki hozzá csenget be!
Kérem segítsenek!viszont nem szeretnék ebből ha bajom lenne

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Iglói u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A közterület-felügyeleti irodának nincs intézkedési kötelezettsége a gépkocsival kapcsolatban. A jármű rendelkezik hatósági jelzéssel.

    Közter
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Skoda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Mészáros József utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Peugeut

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Mészáros József utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére