Megoldásra vár

Földből kiálló betonvasak

A járda és az út közötti füves sávon, a fa mellett hegyes betonvas darabok állnak ki a földből, legalább 22 szál. Nehezen észrevehető, de lábbal elég fájdalmas felfedezni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Máriássy u. 8

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Máriássy utca 8. sz. előtt földből kiálló betonvasakra vonatkozó bejelentését illetékességből továbbítottuk az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kft....
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Máriássy utca 8. sz. előtt földből kiálló betonvasakra vonatkozó bejelentését illetékességből továbbítottuk az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kft....
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Máthé Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére