Megoldott

Fedél a nyomvonalon

Korábbi javítás helyén besüllyedt az útburkolat a vízműves fedelek körül. Emiatt a fedlapok kiállnak az aszfaltból. Nagyon rossz, mert pont a kerékpáros nyomvonalon van. Kikerülni is nehézkes, mert az úton csak egy sáv járható a parkoló autók miatt, de azon az egy sávon mindkét irányból jöhetnek kocsik.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szent kereszt tér

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 106976 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVII
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére