Megoldott

Fél ágy

VII kerület Bethlen Gábor utca és Damjanich utca sarkán egy nagyobb lom van a planternél.
Kérnék elszallitasát.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 17

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött szemetesek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére