Megoldatlan

Megsüllyedt aknafedlap

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Csepel Pláza parkolóban víznyelő rács megsüllyedt, kérem javítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 103

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi történt?
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Csepel Plaza"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Csepel Pláza

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatornafedlapok mozgása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére