Megoldásra vár

száradó fenyőfa

Anonim Járókelő

Szárad a fenyőfa a Margit-szigeten, mellette locsolják a virágokat, de a fenyőfáknál teljesen száraz a talaj, nem locsolják a fenyőfákat. Kérjük a fenyőfák locsolását. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Soó Rezső stny. 62

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az idei elhúzódó aszály már nem csak a fiatal, hanem az öregebb, fejlettebb gyökérzettel rendelkező fákat is megviseli. A szélsőségesen
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Benott fa a kerekparuton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére