Megoldott

Letört ág

Az üzletek közötti kis részen letört egy ág. Kérem, hogy vigyék el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 10

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00106900 számú bejelentésben jelzett faágakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy azok elszállítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    Bu...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelete felé, akik hamarosan intézkedni fognak a faág elszállításáról.

    Intézkedésig türelmét
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Üres faoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére