Megoldott

Kilógó csatornafedlap

Ez a csatornafedlap kilóg a járdából – talán MATÁV-felirat van rajta. Kérem, helyezzék szintbe!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 15

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönjük! Akkor a másik bejelentés is megoldva.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a fedlap korábban már cserélve lett.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    3 hónapnál régebbi, úgyhogy nincs ezzel semmi gond, jó hogy beküldted. :)
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Oh, bocsánat, azt nem vettem észre.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Használaton kívüli oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére