Megoldásra vár

2 aszfaltfelpúposodás a zebrán évek óta

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.09.06.:
Budapest Közút válasza:
A vágányzónák kezelése és üzemeltetése nem Társaságunk illetékessége, a csatolt képeken lévő burkolathibák javítása érdekében a Budapesti Közlekedési Zrt. tud intézkedni.

--------------

BKK 2022.08.30-i válasza:
Tájékoztatjuk, hogy bejelentését továbbítottuk az illetékes Budapest Közút Zrt. részére a szükséges intézkedések megtétele és válaszadás céljából.

--------------------

2 aszfaltfelpúposodás a zebrán évek óta

Botlás és balesetveszélyes, gondoljanak a babakocsisokra, nehezen mozgó idősekre, kerekesszékesekre stb...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 15

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez szerintetek megoldódik így valaha?

    4-5 éve már ilyen.

    "A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az aszfalt egyenetlenségeket és minden közlekedéssel kapcsolatos tényezőt re...
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BKV,

    2 aszfaltfelpúposodás a zebrán évek óta

    Botlás és balesetveszélyes, gondoljanak a babakocsisokra, nehezen mozgó idősekre, kerekesszékesekre
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0039769/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00106871

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy az a
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "2 aszfaltfelpúposodás a zebrán évek óta Botlás és balesetveszélyes, gondoljanak a babakocsisokra, nehezen mozgó idősekre, kerekesszékesekre stb..."-ról "FRISSÍTÉS 2022.09.06.: Budapest Közút válasza: A vágányzónák kezelése és üzemeltetése nem Társaságunk illetékessége, a csatolt képeken lévő burkola...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mind a 2 cég a másikra mutogat, érdekes...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nd a 2 cég a másikra mutogat, érdekes...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0039769/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106871

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy bejelentését továbbítottuk az illetékes Budapest K...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Az BKK, ha villamossínről van szó
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zakatolnak az autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megáll a víz a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére