Válaszra vár

Gaz a járdán orrvérzésig

Kérem az ill. értesítését a járda "felszabadítása" céljából. Vizafogó utca.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vizafogó u. 2

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok, magas parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Vizafogó utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Illak Adrián
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pulszky utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére