Megoldott

Tűzcsap probléma

Anonim Járókelő

Az utcai tűzcsap felső elemei leszerelve, és hiányosan vannak meg.
A megadott cím alapján nehéz megtalálni, gprs koordináta:
(47.4376675, 19.0956525)

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 10

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben van.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavítva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez ugyanaz a tűzcsap, amit korábban egy másik felhasználó bejelentett, és megoldottak, de most nagyon nincs rendben. :( https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/105625/csopogo-tuzcsap
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Tűzcsapfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    János utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Gubacsi híd (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére