Megoldott

Hibás, veszélyes közmű

Veszélyes fedlap

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nádor u. 3

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Zsófi Ghira bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Háztető fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Angyalföld kocsiszín (Erzsébet kapu) (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére