Válaszra vár

Koszos tábla

Tisztelt BKV!
A Dayka Gábor utcai (belváros irányú) megállóban az éjszakai buszok oldalán, a táblák rozsdabarna csíkosak, mintha elkenődött volna valami rozsda.
Kérem lehetőségük szerint megtisztítani. Sajnos a kép nem mutatja igazán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor utca

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    6V végállomás indításjelző nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére