Megoldatlan

Sérült fedlappár

Tisztelt Telekom!
A Dayka Gábor utcában a képen látható fedlappár erősen kopott, bár jelenleg a pollen 'kitölti'.
Valószínüleg autók szoktak ráparkolni, ami látszik a kijárt zöldsávon is.
Bár nincs gyalogúton, de kérem vizsgálják meg a javítás szükségességét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 1a

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg nem látjuk indokoltnak a fedlap cseréjét.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használaton kívüli oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére