Megoldott

Járdából kiálló fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Dayka Gábor utcán, a Matáv feliratú fedlappár egyik tagja erősen kiáll a járdából.
Valószínüleg a járda süllyedés okán, de a fedlappár egymáshoz képest is eltérnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használaton kívüli oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére