Válaszra vár

Rozsdás oszlop

Tisztelt Illetékes!
A Dayka Gábor utca - Harasztós út találkozásánál lévő oszlop, amin a wellnes központ táblája is van, illetve az utcanév tábla, erősen rozsdás, a táblával együtt.
Kérem lehetőségük szerint frissíteni az oszlopot, ezzel is javítva az amúgy kellemes zöldövezeti városrész összképén.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 3

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Rubin Hotel

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére