Válaszra vár

Töredezett fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Karolina úton a képen látható fedlap kerete teljesen széttöredezett.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítani.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 61

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére