Válaszra vár

Töredezett fedlap

Anonim Járókelő

Töredezett UPC feliratú fedlap.
Bár a képen nem látszik elég jól, de erősen lekopott a fedlap.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 69

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Rozmaring utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Bajmóci utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére