Válaszra vár

Töredezett fedlap

Anonim Járókelő

Töredezett Magyar Posta fedlap.
Kérem cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 45

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére