Válaszra vár

nem működő közlekedési lámpa

Sziasztok,

nem működnek évek óta a jelző lámpák a 9. kerületi Kinizsi és Lónyay utca sarkán. Lehet, hogy szándékos, de nem lehet tudni. Az autósoknak/busznak talán kényelmes, de a gyalogosoknak kevésbé, főleg hogy egy gimnázium és egy kollégium is ott van, ezért van bőven gyalogos forgalom a nyarat kivéve.

köszönettel,

Demeter Márton

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 31

Hozzászólások

  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvileg a nem működő lámpa pont a gyalogosnak kényelmes, mert akármikor lép a zebrára, elsőbbsége van, nem kell várnia. A gyakorlat sajnos mást mutat :(
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Demeter Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére