Válaszra vár

A járda 2/3 részét benőtte a tamariska

A Római téri gyalogos felüljáró lakótelepi végénél a járda felét benőtte egy gyönyörű tamariska cserje. Télen mintha kitámasztotta volna valaki a tövénél, hogy a felüljáró felé dőljön, mostanra meg félig ellepte az utat.
Legyenek szívesek a növényt megvizsgálni, a kitámasztást kivenni, vagy a cserjét megmetszeni, hogy a járda használható maradjon!
Július 4-én bejelentettem a problémát az ÓBKF-nek, de nem reagáltak.
Hamarosan kezdődik a tanév, az óvodás gyerekeket itt visszük át Mocsárosról, meglehetősen zavaró a bokor az úton.
(A képen széthagyott rollerek is látszanak, ezzel - tudtommal - foglalkozik az önkormányzat.)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 179

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széttört fa korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Vízimolnár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gyom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: obudai jarokelo
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére