Megoldatlan

Elfolyó nélküli közkút

A képen látható és Normafán található közkútnak nincs megoldva a vízelvezetése, így az elfolyó víz a járda mentén arra sarat hord rá, és elmossa a talajt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csépány Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Augusztus van, közeledik az ősz, a víz pedig még mindig szabadon csordogál a járdán.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Csépány Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napig folyik a víz és sár végig a járdán.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Csépány Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem, nem változott semmi, ugyanúgy néz ki, naponta járok arra.
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma továbbra se oldódott meg?
  • Csépány Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne szüntessék meg, dehogyis! Csak valami árkot ássanak a túlfolyó víznek, mert így egy merő dagonya a környéke meg a járda.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Rengeteg túrázónak életfontosságú ez a csap nyáron, nehogy megszüntessék!!!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Csépány Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére