Megoldásra vár

Megrongált padok

Kérem a MÁV értesítését a padok javítása céljából. (5 db pad használhatatlan)
Pesterzsébet vasúti peron.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet vasútállomás

Hozzászólások

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 106676 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére