Válaszra vár

30-as zóna és zóna-vége tábla nincsen kitéve

FRISSÍTÉS: 2022. szeptember 29.
A XIII. kerület válasza:

A XIII. Kerületi Önkormányzat forgalomtechnikai feladatai a tulajdonában lévő közterületekre korlátozódnak.
A bejelentésben kifogásolt terület (Hrsz.:27120/1; 27120/2) magánterület, amelyen az ingatlan tulajdonosa jogosult intézkedni.

----------------------

A Penny keleti oldala felől kerülve sem a 30-as zóna tábla sem a zóna vége tábla nincsen kitéve. Kérem a zóna egyértelmű körbetáblázásának szíves pótlását ezen a helyen (útvonalon) is.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 67

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Penny keleti oldala felől kerülve sem a 30-as zóna tábla sem a zóna vége tábla nincsen kitéve. Kérem a zóna egyértelmű körbetáblázásának szíves pótlását ezen a helyen (útvonalon) is. Köszönettel"-ról "FRISSÍTÉS: 2022. szeptember 29. A XIII. kerület válasza: A XIII. Kerületi Önkormányzat forgalomtechnikai fela...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "Penny Market"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    A XIII. Kerületi Önkormányzat forgalomtechnikai feladatai a tulajdonában lévő közterületekre korlátozódnak.
    A bejelentésben kifogásolt terület (Hrsz.:2
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    A jelzett táblák hiányával kapcsolatban felvettük a kapcsolatot a Budapest Közút Zrt.-vel.
    A hiányzó táblák pótlását a fővárosi cég fogja elvégezni.

    K
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elfordult jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére