Megoldott

Nincs közvilágítás

Anonim Járókelő

Tegnap óta a Telepy utca és a Tűzoltó utca egy része sötét.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Telepy u. 20

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem működő utcai lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bogaras Imi
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Likőr utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kozvilagitas hianya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére